mevzuat

Özet

27.05.2016 Resmi gazetede yayınlanan değişikliğe uğrayan hizmet alımı ihaleleri uygulama yönetmeliğinde 59/A diye bir madde eklenmiştir. ancak kik güncel mevzuat sayfasında bulunan adı geçen yönetmelikte, değişikliklerin işlendiği ibaresi olmasına rağmen 59/A Maddesi eklenmemiştir. diğer değişiklikler işlenmiştir. bunun sebebi nedir? KİK Hatası mı yoksa Mükerrer RG ile ilgili bir durum mudur?


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

27.05.2016 Resmi gazetede yayınlanan değişikliğe uğrayan hizmet alımı ihaleleri uygulama yönetmeliğinde 59/A diye bir madde eklenmiştir.
ancak kik güncel mevzuat sayfasında bulunan adı geçen yönetmelikte, değişikliklerin işlendiği ibaresi olmasına rağmen 59/A Maddesi eklenmemiştir. diğer değişiklikler işlenmiştir. bunun sebebi nedir? KİK Hatası mı yoksa Mükerrer RG ile ilgili bir durum mudur?

Benzer İçerikler: , , , ,

Cevabımız

Araştırdığımızda hizmet işleri uygulama yönetmeliğinin 59/ A maddesine ilişkin değişiklik 1.7.2016 tarihinden itibaren uygulanacaktır.Ancak KiK sitesinde  hizmet işleri uygulama yönetmeliğine bu son durum işlenmemiş.İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap