Altın Üyelik Sistemi – DANIŞMANLIK


DANIŞMANLIK

Sitemizde sunulan danışmanlık hizmeti, Önleyici Danışmanlık, Rehber Danışmanlık, Sonradan Danışmanlık olmak üzere 3 farklı danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Önleyici Danışmanlıkta, idarece veya uygulayıcılar tarafından hukuka aykırı iş ve işlemler, menfaate aykırılı durumlar ortaya çıkmadan, yaşanmadan ve söz konusu iş, işlem ve durumların idare, uygulayıcılar, istekliler, yükleniciler, bireyler vs. üzerinde oluşturacağı olumsuz sonuçlar görülmeden önlenmesine, engellenmesine yönelik rehberlik işlevidir.

Rehber Danışmanlık, iş ve işlemler gerçekleşirken idare ve uygulayıcılara rehberlik etmek işlevi bulunmaktadır.

Sonradan Danışmanlık ise, hukuka aykırı iş ve işlem/işlemler, menfaate aykırılı durum/durumlar ortaya çıktıktan sonra söz konusu iş, işlem ve durumların idare, uygulayıcılar, istekliler, yükleniciler, bireyler vs. üzerinde meydana gelen olumsuz sonuçların giderilmesine yönelik tedbirlerin alınması bir daha söz konusu durumların ortaya çıkmasını önleyecek tedbirlerin alınmasına yönelik rehberliği içermektedir.

Sitemizdeki Danışmanlık hizmeti, işin uzmanı denetçiler, uzmanlar, akademisyenler ve müşavirlerden oluşan bir kadroyla danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Sitemiz, kadromuzda bulunan tecrübeli sürekli ve geçici uzman kadromuzla farklı açılardan bakma imkanı getirilmekte, bulunan çözümler danışmanlık isteyenlere izah edilerek bulunan çözümler ihtiyaçlar doğrultusunda pratiğe yansıtılmaktadır.

Danışmanlık hizmeti almak için yaptığınız başvurular mahremiyet ilkesi gereği danışmanlık hizmeti verilen kişinin izni dışında hiçbir kişi ve kuruluş veya üçüncü kişilerle paylaşılmaz.

Danışmanlık ücreti istenilen danışmanlığın niteliği ve mahiyetine göre değişebilecek olup ücret konusunda anlaşmaya varıldıktan sonra rehberlik hizmeti verilmeye başlanılacaktır.

<<Bulunduğunuz Sayfa Altın Üyelik Sistemi – DANIŞMANLIK>>

Sorunuzu ve İletişim bilgilerinizi yazarsanız sizi arayalım...


İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap