ihale-soru-cevap-logo.png

" Belirtilmemiş " ile Etiketlenmiş İçerikler


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Yapım işi açık anahtar teslimi götürü bedel bir ihalede, ihaleye katılan şirkete ait ticaret gazetesinde şirket yetkilisinin T.C. kimlik numarası belirtilmemiş olması bu isteklinin değerlendirme dışı tutulması doğru olur mu , ayrıca söz konusu bilgilerin teyidinin yapılabileceği belge olarak beyan edilen Ticaret Sicil Gazetelerinde anılan kişilere ait T.C. kimlik numarası bilgisinin bulunmadığı durumu da var? << Devamını Oku>> [119]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Hocam YİGŞ^nin 47. maddesine göre yüklenicinin taahhüdünü sözleşme hükümlerine göre yerine getirmemesi ve işi süresinde bitirmemesi durumunda geçikme cezası uygulanır ve idarenin en az 10 gün süreli ve nedenleri açıkca belirtilen ihtarına rağmen aynı durumun devam etmesi, Yukarıdaki maddeye göre ihtarname yazılıp en az 10 gün beklenip karar mı verilecek yoksa ihtarnamede süre belirtilerek (örneğin [&hel << Devamını Oku>> [369]