ihale-soru-cevap-logo.png

" Tören " ile Etiketlenmiş İçerikler


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Merhabalar, Bursa ilinde çalıştay düzenleyeceğiz, yaklaşık olarak 300 katılımcı planlanmaktadır ve gelecek olanlar başka şehirlerden gelecekleri için konaklama tarafımızca karşılanacaktır. 180.000 TL gibi bir fiyat ortaya çıkmaktadır. Bu fiyattaki Konaklama hizmeti doğrudan teminle alınabilir mi ?, Temsil ağırlama kapsamında doğrudan teminle alınabilirse harcama tertibi fark edermi, 03.6 yada 03.5 olması önemlimidir. 03.6 temsil tanıtma ödeneğimiz […] << Devamını Oku>> [388]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Hocam merhaba, il dışından veya başka ilçeden belediyemize konuk olacak ortaokul öğrencilerin yemek, konaklama v.b ihtiyaçları temsil, tören ve ağırlama kapsamında karşılanabilir mi, eğer temsil, tören ve ağırlama kapsamında karşılancaksa Mahalli İdareler Harcama Belgeleri yönetmeliğinin 37 maddesinin hangi fıkrasına uygun belgeler ödeme emrine bağlanmalıdır. Bir de 37. maddesinin 2 fıkrasındaki yabancı konuk kavramından ne anlaşılmalıır. […] << Devamını Oku>> [291]