ihale-soru-cevap-logo.png

" ün " ile Etiketlenmiş İçerikler


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

İyi günler, yapılan bir ihalede isteklinin sunmuş olduğu teklifte geçici teminatı %3 ün altındadır. İstekli değerlendirme dışı bırakılır ancak geçici teminatı gelir kayıt edilir mi. bu konusu yardımcı olur musunuz? teşekkürler. Acil << Devamını Oku>> [534]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

En son 4734 ilgili yönetmelik ve tebliğde yapılan değişiklşiklerle bazı maddeler yürürlükten kaldırılmış ve ihalelerde sadece TL olarak teklif alınması zorunlu hale getırılmıştır. 4734 un 22 maddesine (a/b/c) göre gerçekleşrilen yabancı para cinsinden ödeme yapılması zorunlu olan kütüphane veritabanı alımları nasıl değerlendirilmelidir. tesekkürler << Devamını Oku>> [906]