CE belgesi kalite belgesi yerine geçer mi?

Özet

Sayın üstadım SELAMLAR istekli olarak teklif verdiğimiz 2017/… İKN ihaleye 12 maddesinde istenilen madde ürüne ait TSE / TSEK belgesi veya ISO kalite belgesi veya diğer kalite yönetim belgeleri veya ulusal uluslararası kalite yönetim sistem belgesi olmalıdır, ihale anında bu belge ihale dosyasında belgelendirilmelidir istekli olarak bu belgeyi (TSE belgesi vardı) biz ce belgesi olarak […]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Sayın üstadım SELAMLAR istekli olarak teklif verdiğimiz 2017/… İKN ihaleye 12 maddesinde istenilen madde ürüne ait TSE / TSEK belgesi veya ISO kalite belgesi veya diğer kalite yönetim belgeleri veya ulusal uluslararası kalite yönetim sistem belgesi olmalıdır, ihale anında bu belge ihale dosyasında belgelendirilmelidir istekli olarak bu belgeyi (TSE belgesi vardı) biz ce belgesi olarak dosyada sunduk ihaleyi yapan idare bizi eledi gerekçesi kalite yönetim belgesi yoktur denildi şayet bu CE belgesi geçersiz ise tamamlanabilir bilgi istemesi gerekmez mi (bu ihale mal alımı ihalesidir en uygun teklifi biz vermiş bulunuyoruz )

Üst Konuları: Z..

Benzer İçerikler: , , , , , ,

Cevabımız

CE belgesi kalite yönetim sistemi belgesi yerine geçmez. TSE belgeniz var idiyse bunu sunmanız gerekirdi (CE belgesini bunun yanında sunabilirdiniz)

Şu anki ihale mevzuatımızda bilgi tamamlatma olmasına rağmen belge tamamlatma bulunmamaktadır. Dolayısıyla belgelerde bilgi eksikliği bulunması halinde belgedeki bilginin tamamlatılması söz konusu olup belge tamamlatılamaz.



İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap