ihale-soru-cevap-logo.png

" EKAP8217a " ile Etiketlenmiş İçerikler


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Merhabalar Üdtadım, 22-B ve 22-D kapsamında gerçekleştirilen doğrudan temin ihalelerinin EKAP^a kayıt zorunluluğu var mıdır? Var veya yok ise hangi mevzuat(lar) kapsamında değerlendirilmektedir? Teşekkür ederim şimdiden. << Devamını Oku>> [734]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

25/01/2017 tarihinde yapılan değişiklikle " ihaleye katılım ve yeterlilik kriterlerine ilşkin sunulan belgelerin EKAP üzerinden veya kamu kurum ve kuruluşlarının internet sayfası üzerinden temin edilebilmesi ve teyidinin yapılabilmesi durumunda bu belgeler için belgelerin sunuluş şekline ilişkin şartlar aranmaz" hükümleri doğrulutusunda teklif zarfı içinde sunulan iş bitirme belgesinin fotokopi ve İMZASIZ olması elenme gerekçesi midir (fotokopi << Devamını Oku>> [1233]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Hizmet alımlarında asgari ücret artışından kaynaklanan fiyat farklarının EKAP'a girilmesi gerekir mi? << Devamını Oku>> [809]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Kültür Varlıkları İhale Yönetmeliğine göre düzenlenen iş deneyim belgesinin ekap'a kayıt zorunluluğu var mıdır? << Devamını Oku>> [918]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Üstadım Mrb! Üstadım Hizmet alımı ihalesi yaptık.Firmanın bize sunmuş olduğu iş deneyimi belgesinin Ekap üzerinden yeniden düzenlenmesi gerekli diye değerlendirme dışı bırakmamız üzerine yaptığı şikayet dilekçesinde İş deneyimi belgesinin TİGEM den alındığı ve istisnai bir ihale sonucu alınan bu belgenin 01.07.2016 Tarihinden sonra yapılan ihalelerde yeniden düzenlenme zorunluluğu olmadan da kullanılabileceği yönünde itirazı oldu.Söz konusu [&h << Devamını Oku>> [909]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

01.01.2016 tarihinde EKAP^ta doğrudan temin yöntemiyle alınan mal, hizmet ve yapım işlerine ilişkin kayıt süreci başlatıldı. Doğrudan temine ilişkin süreçte EKAP kullanma zorunluluğu var mıdır? Teşekkürler. << Devamını Oku>> [7582]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

EKAP'a kayıt edilmeyen iş deneyim belgeleri hangi tarihe kadar kullanılabilir? Hangi tarihten sonra kullanılamaz? << Devamını Oku>> [273]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

İhale aşamasında iş bitirme belgeleri değerlendirilirken Firmalar tarafından sunulan iş bitirme belgeleri ekap'a kayıtlı değilse değerlendirme dışı mı bırakılır; yoksa teyiti için gerekli yazışmalar yapılarak mı değerlendirilir.Tşkler… << Devamını Oku>> [541]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Merhaba hocam. 1…KÖYDES ten alınan iş deneyim belgelerinin EKAPa kayıt edilmesi gerekli mi 2…. bu belgeler EKAP a kayıt olmuyorsa 1 ağustos 2016 dan itibaren kabul edilecekmi. << Devamını Oku>> [2557]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Merhaba üstadım. Tebliğin 30.4.3. maddesinde "Pazarlık usulünde EKAP'a kayıt işlemleri son teklif verme gününde yapılır" denilmektedir. İlk teklifler geldiğinde, teslim alındı formunu EKAP'tan mı çıkaracağız? Bu maddeyi tam olarak anlayamadım. Ayrıca yasaklılık sorgulamasını ne zaman yapacağız? Çok teşekkür ederim. << Devamını Oku>> [318]