İdareler sosyal tesisler de kullanılmak üzere taşıt edinebilir mi?…

Özet

İdareler sosyal tesisler de kullanılmak üzere taşıt edinebilir mi?


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

İdareler sosyal tesisler de kullanılmak üzere taşıt edinebilir mi?

Cevabımız

Kurumlar, sosyal tesis kaynaklarından karşılanmak şartıyla sosyal tesis hizmetlerinde kullanılmak üzere hizmet alımı suretiyle taşıt edinebileceklerdir. [1]



[1] Hizmet Alımı Suretiyle Taşıt Edinilmesine İlişkin Esas ve Usullerin madde 6/1.ı

 



İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap