İhaleye teklif veren istekli çıkmaması

Özet

Pazarlık usulü ile ihale edilen bir işe davet edilen isteklilerin katılmaması sonucu iptal edilen ihalede isteklilere tebligat yapılması şartı var mıdır?


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Pazarlık usulü ile ihale edilen bir işe davet edilen isteklilerin katılmaması sonucu iptal edilen ihalede isteklilere tebligat yapılması şartı var mıdır?

Cevabımız

4734 sayılı Kanunun 37-42 maddelerinde tebligatın  bildirilmeyeceğine dair hüküm olmadığından ,bildirilmesi doğru olacaktır4734 sayılı Kanunun 37-42 maddelerinde tebligatın  bildirilmeyeceğine dair hüküm olmadığından ,bildirilmesi doğru olacaktır



İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap