İş Artışı

Özet

Hizmet alımlarında iş artışı birim fiyat üzerinden mi yoksa toplam sözleşme bedeli üzerinden mi yapılır? Şimdiden teşekkür ederim.


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

Hizmet alımlarında iş artışı birim fiyat üzerinden mi yoksa toplam sözleşme bedeli üzerinden mi yapılır? Şimdiden teşekkür ederim.

Üst Konuları: Z..

Benzer İçerikler: , ,

Cevabımız

Hizmet İşleri Genel Şartnamesinin 53 maddesinde düzenlendiği üzere sözleşme bedeli üzerinden iş artışı yapılması gerekir



İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap