Kamu ihale kanunun 32. maddesine göre teklif geçerlilik süresi ve teminat geçerlilik süresi uzatma isteyeceğiz fakat ihale dışı kalan isteklilerden de teminat ve teklif geçerlilik süresi yazısı ile istememiz gerekir mi?(ZARFTAN DOLAYI ELENDİLER)

Yayın Tarih: 08.08.2016 10:08
Özet

Kamu ihale kanunun 32. maddesine göre teklif geçerlilik süresi ve teminat geçerlilik süresi uzatma isteyeceğiz fakat ihale dışı kalan firmalardan danda teminat ve teklif geçerlilik süresi yazısı ile istememiz gerekirmiş (ZARFTAN DOLAYI ELENDİLER)


Kamu ihale kanunun 32. maddesine göre teklif geçerlilik süresi ve teminat geçerlilik süresi uzatma isteyeceğiz fakat ihale dışı kalan firmalardan danda teminat ve teklif geçerlilik süresi yazısı ile istememiz gerekirmiş (ZARFTAN DOLAYI ELENDİLER)


Üst Konuları: Teminat Mektubu

Benzer Yazılar

Cevabımız

İlk oturumda eksiklileri belirtilen istekliler elendiklerinden istemeniz gerekmemektedir. 



İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap