DANIŞMANLIK HİZMET ALIMI İHALELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ /İHALE ONAY BELGESİ EKİ

Yayın Tarih: 07.03.2016 03:03
Özet

21/f pazarlık usulu kapsamında danışmanlık hizmet alımı yapılacak. Hizmet alımı ihale yönetmeliği standart formlar Ek-1 İhale Onay Belgesi 3 No.lu dipnot^ta İ.O.B. ekine davet edilenlerin listesinin eklenmesi ve pazarlık usulünün kullanılmasının gerekçesinin açık şekilde belirtilmesi ve bununla ilgili belgelerin eklenmesi isteniyor. Ancak danışmanlık hizmet alımı ihale yönetmeliğinde ki standart form ihale onay belgesinde böyle bir […]


21/f pazarlık usulu kapsamında danışmanlık hizmet alımı yapılacak. Hizmet alımı ihale yönetmeliği standart formlar Ek-1 İhale Onay Belgesi 3 No.lu dipnot^ta İ.O.B. ekine davet edilenlerin listesinin eklenmesi ve pazarlık usulünün kullanılmasının gerekçesinin açık şekilde belirtilmesi ve bununla ilgili belgelerin eklenmesi isteniyor. Ancak danışmanlık hizmet alımı ihale yönetmeliğinde ki standart form ihale onay belgesinde böyle bir dipnot yok. 21-f üzerinden ekap girişleri yapıldığında hizmet alımı içeriğinden pazarlık usulu seçeneğiyle devam ettik. İhale onay belgesine ek olarak ne konulmalı? 21/f^nin kendisi bir gerekçe değil midir? (teşekkürler)


Cevabımız

Önce sorunuzu bu kadar geç cevapladığımız için kusra bakmayın,sitedeki bakım -yenileme çalışmaları nedeniyle gecikme oldu.

Sorunuzun cevabına gelince ,cevap sorunu içinde zaten vermişsiniz.İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap