2886 sayılı yasanın 51 maddesi g bendi uyarınca yapılan bir kiralama işinde (kantin) kantinin bulunduğu bina yönetiminin (dekanlığın) önerisi üzerine sadece bir kişinin (işleten) davet edilmesi mevzuata uygun mudur?

Özet

2886 sayılı yasanın 51 maddesi g bendi uyarınca yapılan bir kiralama işinde (kantin) kantinin bulunduğu bina yönetiminin (dekanlığın) önerisi üzerine sadece bir kişinin (işleten) davet edilmesi mevzuata uygun mudur? (hazine taşınmazlarının idaresi hakkındaki yönetmeliğin 38 maddesindeki ibare " pazarlık usulü ile yapılan ihalelerde teklif alınması belli bir şekle bağlı değildir ihaleler komisyon tarafından işin nitelik […]


ihale soru cevap ihale-soru-cevap ihalesorucevap.com

2886 sayılı yasanın 51 maddesi g bendi uyarınca yapılan bir kiralama işinde (kantin) kantinin bulunduğu bina yönetiminin (dekanlığın) önerisi üzerine sadece bir kişinin (işleten) davet edilmesi mevzuata uygun mudur? (hazine taşınmazlarının idaresi hakkındaki yönetmeliğin 38 maddesindeki ibare " pazarlık usulü ile yapılan ihalelerde teklif alınması belli bir şekle bağlı değildir ihaleler komisyon tarafından işin nitelik ve gereğine göre bir veya birden fazla istekliden yazılı………." ) belirttiğim açıklama yeterli gibi görünüyor ama rekabet konusu soru işareti bırakıyor..teşekürler

Cevabımız

Cevabı kendiniz vermişsiniz



İhaleSoruCevap İstatistikler


Analiz

Makale

Sayaç

Karar

Soru Cevap